Zaufali nam Olimpijczycy

Jesica Rossi Perazzi Polska Radzimski

Czy wiesz, że podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie aż 12 z 15 medali strzelone zostało z broni Perazzi?

W Polsce zaczęło rodzić się zapotrzebowanie na broń z najwyższej półki. Broń taką, zarówno typowo myśliwską, sportową  jak i wyczynową, produkuje przedsiębiorstwo Perazzi. Jest ona niekwestionowanym liderem w rankingu śrutowych broni sportowych. Ponad 80% medalistów Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy strzela właśnie z broni tej marki.

W Polsce z Perazzi strzela na razie wąskie grono myśliwych i parunastu strzelców sportowych. Na świecie, jak również u naszych najbliższych sąsiadów – w Czechach, Słowacji, Niemczech, Rosji, na Litwie- Perazzi stało się wręcz standardem.

 

Dlaczego Perazzi?

Śrutówki Perazzi cechuje najwyższa na świecie trwałość systemów zamkowych, wytrzymałość materiałów użytych do produkcji luf, znakomite wyważenie i zbalansowanie. Perazzi posiada ponadto najszybciej działające urządzenia spustowe, w niektórych modelach wyczynowych są to systemy wyjmowane, umożliwiające błyskawiczną ich wymianę i łatwy dostęp do czyszczenia.
Perazzi, jako jedyna firma na świecie, umożliwia swoim nabywcom – w cenie zakupu – profesjonalne, indywidualne wykonanie osady dopasowanej do budowy strzelca i preferowanych przez niego rodzajów strzelań.
Broń oferowana jest w bardzo szerokim przedziale cenowym – od wersji standardowej (najczęściej używanej w sporcie wyczynowym) do modeli luksusowych, mogących zadowolić najbardziej wymagających klientów.

 

Zobacz galerię naszych Przyjaciół!

Londyn Perazzi Polska Radzimski Radzimska

2004

Olimpiada 2000 Perazzi Radzimski Radzimka

Ateny Olimpiada Radzimski Radzimska