PERAZZI POLISH TEAM

Perazzi Polish Team

 • Andrzej Radzimski Perazzi Polska miniaturka

  Andrzej Radzimski

  Wyłączny dystrybutor Perazzi w Polsce

  Ambasador marki Perazzi Polska

 • Jaromir Wojtasiewicz Perazzi Polska miniaturka

  Jaromir Wojtasiewicz

  Reprezentant Teamu Perazzi Polska

  Manager sprzedaży/ Kontakt z klientami

 • Krzysztof Radzimski Perazzi Polska miniaturka

  Krzysztof Radzimski

  Reprezentant Teamu Perazzi Polska

  Pomocnik działu sprzedaży

 •  

   


Perazzi Poland broń Radzimski Radzimska

 

Więcej o naszym zespole

Andrzej Radzimski Perazzi Polska miniaturka

Andrzej Radzimski

 

Wyłączny dystrybutor Perazzi w Polsce

Ambasador marki Perazzi Polska

Andrzej Radzimski (ur.1959 r), ikona strzelectwa w Polsce. Uzyskując w 1994 roku wynik absolutny 100/100 pkt zapisał się na zawsze w historii strzelectwa w Polsce. Uzyskanie tak wysokiego wyniku udało mu się jako pierwszemu i jedynemu strzelcowi w kraju. Po tym jak w 2000 roku uzyskał po raz drugi wynik absolutny- 100/100 pkt – zaszła potrzeba zmiany punktacji rozgrywanych zawodów wieloboju myśliwskiego. Od tego czasu polscy strzelcy walczą o to, by uzyskać jak najwyższe wyniki, strzelając w nowej punktacji  na 500 pkt.

Strzelać zaczął mając 15 lat dzięki swemu ojcu Stanisławowi, który przez całe swoje życie pasjonował się strzelectwem. Andrzej Radzimski reprezentował kluby WKS Grunwald, WKS Sokół Piła i WKS Śląsk. Potrafił równolegle strzelać konkurencje Trap, Double Trap oraz wielobój myśliwski. Jest jedynym polskim strzelcem, który we wszystkich tych konkurencjach był Mistrzem Polski (2-krotnie Double Trap, 2-krotnie wielobój myśliwski i 3-krotnie w konkurencji Trap).

Najważniejsze osiągnięcia:
Mistrz Polski Trap – 1987 r.
Mistrz Polski Trap – 1988 r.
Mistrz Polski Trap – 1990 r.
Mistrz Polski Double Trap – 1991 r.
Mistrz Polski Double Trap – 1993 r.
Mistrz Polski PZŁ – 1986 r.
Mistrz Polski PZŁ – 1995 r.
Rekordowy Wawrzyn 296/300 – 1994 r.
Wynik absolutny 100/100 – 1994 r.
Wynik absolutny 100/100 – 2000 r. Rekord Polski PZŁ

Od 1998 roku jest właścicielem koncesji na handel bronią i amunicją. Rok później później renomowana węgierska fabryka amunicji firmy NIKE FIOCCHI zaczęła produkcję amunicji sygnując je marką- ANDRZEJ RADZIMSKI.

Od 2010 r. Andrzej jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę znanej włoskiej firmy produkującej broń – PERAZZI.
Jest też właścicielem 10-hektarowej strzelnicy do rzutków, dostępnej dla nabywców broni PERAZZI.
Na polu zawodowym realizuje się jako przedsiębiorca w branży drzewnej (jest właścicielem przedsiębiorstwa ARDI,  zajmującego się produkcją ekskluzywnych podłóg dębowych oraz drewnianych elementów konstrukcyjnych).

Były Członek Zarządu Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego ( w latach 2005-2009).

Pasję strzelecką Andrzeja Radzimskiego aktywnie dzieli z powodzeniem syn Krzysztof, a także od lat brat Leszek i jego syn Jacek. Już trzecie pokolenie Radzimskich zajmuje się profesjonalnym strzelaniem do rzutków.
Jest to nie tylko tradycja, pasja , ale zdecydowanie- sens życia rodziny Radzimskich.

Jaromir Wojtasiewicz Perazzi Polska miniaturka

Jaromir Wojtasiewicz

 

Reprezentant Teamu Perazzi Polska

Manager sprzedaży/ Kontakt z klientami

Jaromir Wojtasiewicz (ur. 1984 r.) od dzieciństwa związany z judo, łowiectwem i strzelaniem do rzutków w konkurencji Trap.

Wyczynowe strzelanie do rzutków w konkurencji Trap rozpoczął w roku 2001. Rzadko spotykana sprawność fizyczna i koordynacja ruchowa, osiągnięta między innymi dzięki judo, bardzo szybko zaowocowała uzyskiwaniem wysokich wyników w Trapie sportowym. Po niespełna rocznym treningu (2002 r.) zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski Juniorów.

Wielokrotny Mistrz Polski w Trapie sportowym we wszystkich kategoriach wiekowych, aktualny rekordzista Polski w konkurencji Trap 125 zarówno juniorów (122/125), jak i seniorów (124/125).
Kilkunastokrotny zwycięzca rund Pucharu Polski, zdobywca czołowych miejsc w wielu europejskich zawodach w konkurencji Trap. W roku 2011 na Mistrzostwach Świata w Belgradzie zajął piąte miejsce ustanawiając jednocześnie nowy rekord Polski. W roku 2014 zdobył wraz z kolegami z reprezentacji tytuł Drużynowego Wicemistrza Europy. W roku 2015 drugie miejsce na Pucharze Świata w konkurencji Universal Trap oraz zdobycie tytułu Mistrza Polski w Double Trap.

Czynny zawodowo trener strzelectwa sportowego, wychowawca kilkudziesięciu medalistów Mistrzostw Polski wszystkich kategorii wiekowych w konkurencjach Trap, Double Trap i Skeet. Zajmuje się również szkoleniem kandydatów do PZŁ oraz podnoszeniem praktycznych umiejętności strzeleckich myśliwych.

Jeden z pierwszych właścicieli broni Perazzi w Polsce. Konkurencję Trap strzela z Perazzi MX2000/3, do polowań na ptactwo oraz strzelań innych konkurencji sportowych używa również broni tej samej marki.

Krzysztof Radzimski Perazzi Polska miniaturka

Krzysztof Radzimski

 

Reprezentant Teamu Perazzi Polska

Pomocnik działu sprzedaży

Krzysztof Radzimski (ur. 1994), syn Andrzeja, najmłodszy członek Teamu Perazzi Polska. Student Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Poznańskiej. Od roku 2009 członek Kadry Narodowej Juniorów w Trapie. Na swoim koncie posiada wiele osiągnięć, zajmując czołowe miejsca na wysokiej rangi zawodach w konkurencji Trap i Double Trap. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów. W roku 2014 zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Polski w Double Trap.

Trzykrotny zdobywca Klasy Sportowej Mistrzowskiej (wynik minimum 117/125). Najlepszy Zawodnik Roku w konkurencji Trap 125 juniorów z 2009 i 2011 roku, Najlepszy Zawodnik Roku w konkurencji Double Trap 120 juniorów młodszych z 2010 roku.

Od lat interesuje się strzelectwem, pomaga w procesie zakupowym broni. Czynnie reprezentuje markę Perazzi w Polsce oraz poza jej granicami.